У Києві пройшов майстер-клас Ріснера «BOSS: ідеальний або безрезультатний»

14 листопада 2014 компанія KA Group - оператор заходів преміум класу, провела інтерактивний майстер-клас з менеджменту, гостем якого став один з найулюбленіших спікерів Європейських управлінців, «Вибір СЕО №1» і «Спікер року» за версією найпрестижнішої Академії СЕО - Найджел Ріснер
Depo.Гроші
21 листопада 2014 17:34
ФОТО: depo.ua
У Києві пройшов майстер-клас Ріснера «BOSS: ідеальний або безрезультатний»
У Києві пройшов майстер-клас Ріснера «BOSS: ідеальний або безрезультатний»

Це вже не перший візит Найджела Ріснера в Україну, але в цей раз він перетворив звичайний день в один із самих запальних та енергійних днів для еліти українського бізнесу. Майже 100 успішних та сильних управлінців України провели 8:00 в нестандартній роботі й нестримному русі з Найджелом Ріснером. Невичерпна енергія і харизма спікера, повний розрив стандартів й правил розкрив в учасниках новий потенціал, яким повинен володіти лідер.

«Працюючи на високій енергетиці з аудиторією, він вміло достукався до серця кожного учасника майстер-класу і подарував те саме натхнення. Справжній лідер завжди веде за собою людей, а керує речами або процесами. І тут мова йшла якраз про натхнення, яке дарує лідер, заряджаючи своєю енергією всіх навколо», - каже Олена Макеєва, керуючий партнер аудиторської компанії «Аксьонова та партнери».

Найджел Ріснер без сорому піддавав свідомість учасників постійним експериментам і легко показував високу важливість певних якостей, думок і дій, які мають бути у справжнього лідера! Він спочатку чітко позначив різницю між менеджментом і лідерством: менеджмент - це управління справами і процесами, а лідерство - це управління людьми. Саме про останнє Найджел Ріснер дуже багато говорив! Чого тільки коштувала його авторська методика комунікації «Зоопарк навколо нас». Важливо розуміти, з ким ми працюємо, і знаходити підхід до кожного співрозмовника, як у бізнесі, так і в особистому житті.

Починаючи свій майстер-клас, Найджел Ріснер сказав: «Моя мета на сьогодні - навчити Вас почувати себе комфортно в зоні дискомфорту. Це безумно важливо для сильного лідера!». Судячи з захоплених оплесків по закінченню майстер-класу, Найджелу це вдалося.

Уже за традицією, незмінним генеральним партнером заходу KA Group виступила компанія SMART business. Генеральним медіапартнером стала ділова газета «Капітал», генеральним ТВ партнером виступив «Перший Діловий Телеканал». Офіційними партнерами та медіапартнерами майстер-класу «BOSS: ідеальний або безрезультатний» виступили: бізнес видання Компаньон, CEO Club Ukraine, Міжнародний Інститут Менеджменту МІМ-Київ, Києво-Могилянська Бізнес Школа і Московська Бізнес Школа, видавництво Ділова Столиця, агентство комунікацій «ВАРТО» , Обозреватель, Sostav.ua, Міжнародна асоціація маркетингових ініціатив «MAMІ» і Рекламастер.

Фотозвіт заходу

Слідкуйте за наступними незабутніми подіями та візитами міжнародних експертів на сайті компанії KA Group - //www.kagroup.com.ua