У Києві пройшов майстер-клас Джеймі Андерсона

23 вересня 2014 року компанія KA Group - оператор бізнес заходів преміум класу, провела інтерактивний майстер-клас з одним з найвпливовіших і всесвітньо визнаних експертів у сфері стратегії, інновацій та креативності
Depo.Гроші
30 вересня 2014 11:20
ФОТО: depo.ua
У Києві пройшов майстер-клас Джеймі Андерсона
У Києві пройшов майстер-клас Джеймі Андерсона

ТОП 25 мислителів в менеджменті, «гуру менеджменту» за версією The Financial Times професор Джеймі Андерсон провів 8-годинну бізнес-зустріч на тему креативності та інновацій за участю більше 100 власників бізнесу, керівників напрямів і ТОП менеджерів великих міжнародних і локальних компаній. Це вже другий візит професора Джеймі Андерсона в Україну.

Майстер-клас був наповнений великою кількістю кейсів таких світових брендів, як Apple, Virgin, Nespresso, Gillette, неординарних особистостей музичного олімпу, видатних людей мистецтва і всесвітньо відомих креативних лідерів. Джеймі розкрив учасникам такі гострі теми, як: інновації брендів - що цим рухає, креативність в команді, стратегії світових зірок - Мадонни і Леді Гаги, які підірвали музичну індустрію, стратегічне і соціальне просування брендів і багато іншого. Під час перерв на обід та кава-брейків учасники активно обговорювали почуті стратегії та ідеї. Інтерактивність і драйв майстер-класу змусили абсолютно по-новому поглянути на, здавалося б, абсолютно зрозумілі речі - ми повинні максимально відходити від звичних стандартів, набутого досвіду та знань, виходити із зони комфорту і мислити "out of the box", створюючи нові продукти , послуги та процеси. Це і є креативність, яка народжує інновації та нові стратегії для росту і успіху в світі бізнесу. Майстер-клас завершився унікальним авторським кейсом «Стратегія - це ти», де Джеймі на своєму прикладі показав учасникам, що таке особистий бренд і як його створювати з повного нуля. Захоплююча історія Джеймі торкнула кожного за живе і допомогла знайти шлях до свого особистого успіху!

Вже за традицією, незмінним генеральним партнером заходу KA Group виступила компанія SMART business.

Генеральним медіа партнером візиту професора Джеймі Андерсона стала ділова газета Капітал, генеральним ТВ партнером виступив Перший Діловий Телеканал. Офіційними партнерами та медіа партнерами майстер-класу «Креативність та інновації» виступили: бізнес видання Компаньйон, ADV Systems, Європейська Бізнес Асоціація, CEO Club Ukraine, Міжнародний Інститут Менеджменту МІМ, Києво-Могилянська Бізнес Школа та Московська Бізнес Школа, видавництво Ділова Столиця, Ekonomika Communication Hub, агентство комунікацій «ВАРТО», Обозреватель, Sostav.ua, MBA Strategy, Міжнародна асоціація маркетингових ініціатив MAMІ і Рекламастер.

Приймав гостей арт-готель «Космополитъ».

Слідкуйте за наступними незабутніми подіями і візитами міжнародних експертів сайті компанії KA Group.