У Києві зобов'язали маркувати всі російські товари

Київрада вирішила ввести в магазинах міста, як приватної так і комунальної форми власності, спеціальне маркування цінників російської продукції і просити власників торгових закладів виділити окремі полиці для цих товарів
Depo.Гроші
10 жовтня 2014 10:28
ФОТО: depo.ua
У Києві зобов
У Києві зобов'язали маркувати всі російські товари

Відповідне рішення було прийнято в рамках програми заходів з координації інформаційної діяльності та захисту інформаційної безпеки держави на території столиці в умовах агресії з боку Росії, передає  ДеПо з посиланням на УНІАН.

«Кожна копійка, яку віддають за товар, який вироблений в Російській Федерації, - це та копійка, яку використовує Путін на зброю, яка буде спрямована проти наших хлопців, проти нас, нашої держави на сході України», - підкреслив, доповідаючи по проекту, Руслан Андрійко (депутатська фракція «ВО« Свобода »).

За відповідний законопроект проголосувало 76 столичних депутатів.

Депутат висловив переконання, що реалізувати цю ідею в торгових закладах Києва можна протягом декількох днів. Крім того, рішення передбачає і ряд інших, вже чисто інформаційних заходів.

Зокрема, це і проведення інформаційно-виховних годин для школярів, організація патріотичних таборів, впровадження патріотичних рубрик у комунальних ЗМІ, оперативне інформування про підтримку переселенців. На телеканалах запустити соціальні ролики, спрямовані на єдність і незалежність держави, тощо.

Також депутати рекомендують концертним організаціям міста не сприяти гастролям представників шоу-бізнесу, які публічно підтримали агресію проти України.