У Києві обговорять нові умови трансфертного ціноутворення

20 березня за підтримки Державної фіскальної служби України, відбудеться конференція «Трансферне ціноутворення в Україні: v. 2.0»
Depo.Гроші
23 лютого 2015 12:40
ФОТО: depo.ua
У Києві обговорять нові умови трансфертного ціноутворення
У Києві обговорять нові умови трансфертного ціноутворення

20 березня 2015 року о 10.00 в Києві за адресою: вул. Велика Житомирська, 33, ТПП України, конференц-зал, відбудеться друга конференція «Трансферне ціноутворення в Україні: v. 2.0», організатором якої виступає ДП «Держзовнішінформ» за участю представників Державної фіскальної служби України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

З 1 січня 2015 року вступили в силу зміни до ст. 39 Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення в Україні.

Ці зміни передбачають розширення переліку контрагентів, відмову від єдиного кількісного критерію для визначення операцій контрольованими, збільшення термінів перевірок і підвищення штрафних санкцій за неподання звітів.

Розуміючи всю серйозність змін у законодавстві з питань трансфертного ціноутворення, які можуть істотно вплинути на ведення господарської діяльності, ДП «Держзовнішінформ» збирається провести роз'яснювальний захід на цю тему.

Ключовими завданнями другої конференції «Трансферне ціноутворення в Україні: v. 2.0» є:

- роз'яснити нові правила гри в трансферному ціноутворенні у зв'язку з прийняттям змін до Податкового кодексу України;

- надати тлумачення нових норм в законодавстві з ТЦУ;

- сприяти компаніям у підготовці звітів стосовно контрольованих операцій.

Доповідачами конференції стануть представники ДФС України, консалтингові та аудиторські компанії, представники бізнесу.

Ключовими питаннями конференції стануть обговорення змін до ПКУ відповідно до закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення податкового контролю за трансферним ціноутворенням» № 1264-1 та проведення практичних консультацій для бізнесу щодо підготовки звітів по контрольованих операціях.

Участь у конференції дозволить отримати професійну консультацію з питань трансфертного ціноутворення від фахівців ДФС України та консалтингових компаній; своєчасно і професійно підготувати звіти з контрольованих операцій.

Генеральний партнер конференції - Bureau van Dijk. Стратегічний партнер - КПМГ-Україна. Генеральним новинним партнером є інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна», Генеральним медіа-партнером - ділова газета «БІЗНЕС», офіційним друкованим партнером - ділова газета «Україна Бізнес Ревю», офіційним інформаційним партнером - журнал «Вісник. Право знати все про податки і збори».

Інформаційними партнерами виступають: діловий інформаційно-новинний портал «Дело.ua», інформаційний портал «DSNEWS.UA», інтернет-видання ДеПо («Depo.ua»), діловий тижневик «Деловая Столица» та інформаційне агентство «Українські Новини».

З питань участі у конференції звертайтеся в ДП «Держзовнішінформ» за телефонами: +380 (44) 390-50-72

контактна особа: Андрій Голято

+380 (67) 662-96-56

agoliato@dzi.gov.ua

або online на веб-сторінці //transfert.dzi.gov.ua/