У Києві сміттєзбірники здаватимуть в оренду

Київрада має намір скасувати заборону на нецільове використання приміщень сміттєзбірників, як на ті, що розташовані в житлових будинках, так і на ті, що розміщуються окремо у дворах
Depo.Гроші
9 грудня 2014 17:11
ФОТО: depo.ua
У Києві сміттєзбірники здаватимуть в оренду
У Києві сміттєзбірники здаватимуть в оренду

Відповідний проект рішення був прийнятий за основу на сьогоднішньому засіданні сесії Київради. Рішення підтримали 83 депутати, передає ДеПо з посиланням на УНІАН.

Таким чином, більшість підтримала ініціативу депутата Київради Віталія Рослякова (фракція «УДАР»), відповідно до якої зазначені приміщення можна буде передавати в оренду суб'єктам господарювання для «здійснення побутового обслуговування населення, торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами».

Ініціатор проекту зазначав, що багато таких приміщень закриті і не використовуються, оскільки сміття збирається в спеціальні великі контейнери у дворах. У той же час, якщо віддати сміттєзбірники в оренду, то це принесе додаткові кошти житловим організаціям, які можна буде направити на ремонт житлового фонду, а також це сприятиме вирішенню проблеми великої кількості МАФів - тимчасово встановлених споруд, у тому числі у дворах.

Запропонований сьогодні депутатом проект рішення передбачає внесення змін до рішення Киівради від 27.05.2010 №815-4253 «Про заборону використання сміттєзбірників не за цільовим призначенням».