В Кабміні замахнулися подвоїти експорт за 4 роки

Обсяг продажу українських товарів та послуг за кордон має вирости удвічі до 2019 року
Depo.Гроші
10 квітня 2015 13:19
ФОТО: depo.ua

Таку мету уряду оголосила у ході форуму "Експорт - друге дихання" заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговий представник України Наталія Микольська, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Ціль - це збільшення удвічі обсягів експорту українських товарів (до 2019 року - ред.) ", - зазначила вона.

За словами Микольської, український бізнес має максимально використати з вигодою для себе режим вільної торгівлі. "Ми говоримо про тарифи і квоти. І власне, ми говоримо про експорт товарів ЄС", - уточнила вона.

Заступник міністра додала, що уряд до 2018 року має підготуватися до угод про зону вільної торгівлі з Канадою, Туреччиною, Ізраїлем, Радою співробітництва арабських держав Перської затоки та іншими країнами.

Особливу увагу Мінекономрозвитку приділятиме експорту послуг: "В Україні експорт послуг становить 12% від загального експорту. Як правило, в тих країнах, в яких є збалансований експорт товарів і послуг, він становить 25%, в дуже хороших розвинених країнах - 30%".

За словами Микольської, Україна може експортувати за кордон не тільки ІТ-послуги, але й освітні, туристичні, медичні та інші види послуг.

Мітки: