У Яценюка не можуть знайти 80 млрд грн на пенсії

Пенсійному фонду бракує 80 млрд гривень для виплат пенсій у тих розмірах, які наразі існують
Depo.Гроші
27 березня 2015 11:08
ФОТО: depo.ua
У Яценюка не можуть знайти 80 млрд грн на пенсії
У Яценюка не можуть знайти 80 млрд грн на пенсії

Про це заявив міністр соціальної політики Павло Розенко в ефірі Першого національного, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу уряду.

"Якщо говорити прямо - він (Пенсійний фонд) банкрут, і без допомоги держави ця фінансова інституція просто б не існувала", - зазначив урядовець.

Розенко наголосив, що основним ресурсом наповнення бюджету Пенсійного фонду наразі є детінізація заробітних плат.

Окрім того, міністр зауважив, що вдалося відійти від ключової вимоги МВФ щодо збалансування бюджету Пенсійного фонду за рахунок підвищення пенсійного віку до 65 років.

"Переговори з МВФ були дуже важкими і в першому варіанті меморандуму МВФ вимагав підвищити пенсійний вік до 65 років, але завдяки нашій спільній позиції вдалося від цієї ключової вимоги відійти", - розповівРозенко.

"Чи доведеться знову повертатися до питання підвищення пенсійного віку залежить від того, наскільки швидко ми зможемо вивести зарплати з тіні, наскільки швидко дасть економіка ресурс. 200 млрд. грн. щороку виплачується в тіньовому секторі, з яких не платиться жодних внесків . На сьогодні - це основний ресурс Пенсійного фонду", - підсумував він.