В Індії звинувачують Україну у зникненні п'яти літаків Ан-32, – ЗМІ

У Військово-повітряних силах Індії заявили про зникнення в Україні п'яти транспортних літаків Ан-32 з партії повітряних суден, спрямованих на ремонт до концерну "Антонов"
Depo.Гроші
30 березня 2015 09:20
ФОТО: depo.ua

На підприємство надійшло 40 літаків, а замовнику повернули лише 35, пише Defense News, передає depo.ua.

"Простежити їх переміщення не вдалося, дипломатичні зусилля з їх пошуку не дали результату" - повідомили в індійських ВПС.

У зв'язку з цим в Делі заявили про готовність відмовитися від контракту з Україною і шукати інші варіанти зміцнення своєї транспортної авіації.

"Ан-32 є основою створення транспортного флоту середньої вантажопідйомності. Вони дозволяють нам замінювати повітряні судна Avro. Ситуація, що склалася, диктує завершення спільної з Україною роботи і можливі нові покупки авіатехніки", - заявив командир ланки майор ВПС у відставці Біхім Сінгх.

Нагадаємо, що в 2009 році Індія уклала контракт на 400 млн дол. з концерном "Укрспецекспорт" на модернізацію 104 літаків Ан-32. За умовами договору, 40 літаків прямували для ремонту і модернізації на державний авіабудівний концерн "Антонов", ще 64 повинні були відновлюватися на місці, в індійському місті Кашпур українськими фахівцями. Проект був розрахований до 2017 року.