В ЄС кажуть, що Україні необхідно братися за пенсійну реформу

Пенсійна реформа, яка сьогодні обговорюється владою України, повинна стати однією з ключових реформ на найближчу перспективу
Depo.Гроші
10 жовтня 2016 18:25
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу заявив голова представництва Євросоюзу в Україні Хюг Мінгареллі, передає Depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Потрібно почати структурні реформи і в особливості пенсійну реформу, яка на поточний момент дуже вразлива і нестійка", - сказав Мінгареллі.

Разом з тим, не менш важливими, на думку голови представництва ЄС, є питання державного управління, включаючи управління державними компаніями, а також прозора приватизація, децентралізація та дерегуляція, очищення банківської системи і зміни в енергетичному секторі.

"Ви вже прийняли закон про ринок газу, чекаємо прийняття закону про ринок електроенергії. Енергетика - важливий сектор, зміни в якому, на нашу думку, зараз йдуть у правильному напрямку", - зазначив Мінгареллі.

Також він звернув увагу на подальшу реалізацію судової реформи та боротьбу з корупцією.

"Мало сформувати органи по боротьбі з корупцією. Важливо змінити ментальність", - підкреслив Мінгареллі

За його словами, Євросоюз готовий за всіма цими напрямками надавати Україні найширшу підтримку і ділитися своїм досвідом у цих сферах.

При цьому Мінгареллі підкреслив, що Україна вже досягла значного прогресу на шляху реформ, які були заявлені два роки тому.

"За два роки уряду Арсенія Яценюка, а тепер і Володимира Гройсмана зроблено чимало. Я знаю не багато країн, де за два роки бюджетний дефіцит вдалося знизити з 11% до 3%, де вдалося стабілізувати курс валюти в умовах ведення війни", - сказав Мінгареллі.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші