В ЄБРР розповіли, як довго інвестуватимуть в Україну

Європейський банк реконструкції та розвитку планує інвестувати в Україну протягом восьми років
Depo.Гроші
16 вересня 2015 12:12
ФОТО: depo.ua

Про це заявив керуючий директор ЄБРР у ​​країнах Східної Європи та Кавказу Френсіс Маліж на українському інвестиційному форумі в Лондоні, передає depo.ua з посиланням на РИА Новости.

При цьому він закликав Верховну Раду якнайшвидше схвалити законопроект для реструктуризації держборгу.

За його словами, дуже важливо, щоб парламент "схвалив угоди з реструктурування заборгованостей", "тому що у нас двотижневий горизонт".

"Два чотирирічні періоду - такий у нас горизонт інвестиційний. Ми будемо інвестувати в банки, розробляти різні продукти, щоб люди могли пристосовуватися до ринків Європи, до нового ринку торгівлі, який відкривається", - сказав Маліж.

Сорок мільярдів МВФ, за його словами, "використовуються для того, щоб стабілізувати ситуацію, створити простір для інвесторів".

"Грошей багато, але вони просто крапля в морі, якщо нічого не буде зроблено. Ми на вас сподіваємося і готові керувати вами, але без вас нам нічого не домогтися на Україні", - сказав Маліж.

Нагадаємо, Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) і Міжнародна фінансова корпорація (IFC) виділять компанії Нафтогаз $500 млн на закупівлю газу.

Більше новин економіки читайте на Гроші.depo.ua.