В документації "Енергоатому" знайшли ознаки корупційних схем

Було виявлено, що керівництво "Енергоатому" використовував офшорні схеми виведення відпрацьованого палива на зберігання в РФ
Depo.Гроші
12 червня 2015 19:16
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ, повідомляє depo.ua.

"У рамках супроводження досудового розслідування у кримінальному провадженні співробітники Служби безпеки України на підставі рішення суду провели обшуки в офісних приміщеннях ДП НАЕК "Енергоатом" та приватних будинках окремих керівників підприємства", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, під час обшуків в офісних приміщеннях "Енергоатому" співробітники спецслужби вилучили документацію та носії інформації, які стануть у цій справі доказами в розслідуванні.

"Разом з тим в житлових приміщеннях одного з керівників "Енергоатому" були виявлені документи, які свідчать про використання посадовими особами державного підприємства офшорних схем постачання свіжого палива для АЕС України. Такі ж офшорні схеми використовувалися і при вивезенні відпрацьованого ядерного палива на зберігання в РФ. Правоохоронці також вилучили печатки російських підприємств, задіяних в цій угоді", - повідомили в СБУ.

Нагадаємо, що в травні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк зажадав від Держфінінспекції надати йому результати фінансової перевірки НАЕК "Енергоатом".

Наразі СБУ розслідує махінації Енергоатому і гірничого комбінату на 10 млн грн. У вівторок правоохоронці вилучали документи в центральному офісі компанії "Енергоатом" у Києві.

Вчора в "Енергоатомі" заявили, що не причетні до відмивання грошей.