У «ДНР» заявили, що почали поставляти вугілля в Україну

У самопроголошеній «Донецькій народній республіці» заявили про початок поставок вугілля в Україну
Depo.Гроші
13 березня 2015 16:17
ФОТО: depo.ua
У «ДНР» заявили, що почали поставляти вугілля в Україну
У «ДНР» заявили, що почали поставляти вугілля в Україну

Про це заявив «заступник міністра вугілля та енергетики» Олександр Потапенко, повідомляє depo.ua з посиланням на сепаратистське «Донецкое агентство новостей».

«Вчора наші залізничники на «Центренерго» повезли п'ять тисяч тонн і отримали за це гроші - 5 млн гривень передоплати, сьогодні відправили 29 вагонів другого траншем. До вечора очікуємо 10 млн гривень передоплати за цим траншем», - сказав він.

Потапенко підкреслив, що на сьогоднішній день «на складах зібралося більше шестисот тисяч тонн вугілля, як енергетичного, так і коксівного».

«Ми взяли на себе обов'язки, поки з «Центренерго» не визначені розрахунки, будемо жити за рахунок цих грошей (перерахованих по передоплаті). Плануємо обсяг роботи з цієї кампанії близько 100 тисяч тонн - це десь в межах на 130 млн», - сказав він.

Як повідомляв depo.ua, 20 лютого в самопроголошеній «ДНР» заявили, що мають намір постачати вугілля, що видобувається на українських шахтах, в Іран, Північну Африку і Туреччину.

Нагадаємо, в листопаді минулого року в самопроголошеній «ДНР» намагалися продати своє вугілля «всім країнам, крім України». Але його не беруть навіть у Росії.

Раніше «влада ДНР» вела переговори про постачання вугілля з Росією, але в цьому питанні була низка складнощів.