В "БРСМ" заявляють, що Даниленко намагався привласнити їхній бізнес

Представники "БРСМ-Нафти" заявляють, що колишній заступник генерального прокурора Анатолій Даниленко намагався привласнити бізнес
Depo.Гроші
17 червня 2015 07:18
ФОТО: depo.ua

Про це заявив директор департаменту стратегічного маркетингу "БРСМ-Нафта" Олександр Мельничук, передає depo.ua з посиланням на "Громадське".

"У 2014 році, перебуваючи на посаді заступника Генерального прокурора, Анатолій Даниленко, через підконтрольних йому прокурорів Харківської, Київської областей та міста Києва закрив більш як два десятки автозаправних комплексів, що належать компанії "БРСМ-Нафта". Це підтвердило внутрішнє розслідування в компанії". - заявив він.

За його словами, Даниленко таким чином намагався привласнити бізнес.

Коментуючи причини вибуху у Васильківському районі, Мельничук знову заявив, що це був один із терористичних актів, направлених проти компанії.

"Ми бачимо чітко спланований ланцюжок терористичних актів. Я можу озвучити кожен з них. Але протягом року ніяких висновків, ані СБУ, ані МВС абсолютно не зроблено: замовників не спіймано, і виконавців не спіймано". – наголосив він.

За словами представника компанії, наразі доведені п’ять із семи терактів.

Мельничук також наголосив, що компанія вже зверталася з відкритим листом до президента України, Генпрокуратури, МВС та СБУ, однак протягом року не отримала відповіді.

У свою чергу Даниленко у коментарі "Громадському" наголосив, що на посаді заступника генпрокурора не мав впливу на місцевих прокурорів.

Він також повідомив, що позов до Наливайченка за образу честі гідності та ділової репутації подаватиме вже у понеділок.

Нагадаємо, раніше директор Департаменту стратегічного маркетингу компанії "БРСМ-Нафта" Олександр Мельничук спростував заяви глави СБУ та заперечував причетність екс-заступника генпрокурора Анатолія Даниленка до компанії