У боях пошкоджено три станції Донецької залізниці

Під час артилерійського обстрілу пошкоджено станції «Донецьк», «Кондрашевська-Нова» та «Оленівка» Донецької залізниці
Depo.Гроші
19 січня 2015 15:46
ФОТО: depo.ua
У боях пошкоджено три станції Донецької залізниці
У боях пошкоджено три станції Донецької залізниці

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу «Укрзалізниці».

На станції Донецьк з 15 по 18 січня в результаті бойових дій підірвані колії та стрілочний перевід, пошкоджено шість залізобетонних шпал біля сигнального світлофора. Пошкоджені будівлі станції, зокрема приміщення дорожньої експедиції і дах приміського вокзалу.

На станції «Кондрашевська-Нова» під час бойових дій і нічних артилерійських обстрілів 15-16 січня були зруйновані приміщення пасажирського вокзалу, перон уздовж першої колії, а також перша, четверта і тупикова колії. Пошкоджено пожежний потяг і місце його дислокації.

А 15 січня, після закінчення інтенсивного артобстрілу станції «Оленівка», надійшло повідомлення про пошкодження контактної мережі і рейок на парній і непарній коліях перегону «Оленівка-Південнодонбаська». Пошкоджено покрівлю поста станції.

«16 січня на перегоні Скотувате - Ясинувата озброєними людьми зупинений вантажний потяг у складі 55 вагонів, завантажених залізорудним концентратом. Після відходу поїзда на вимогу озброєних людей припинено рух поїздів на перегоні Скотувате - Ясинувата в темний час доби», - додали залізничники.

Як повідомляв depo.ua, 16 січня в Харкові на станції «Шебелинка» в результаті диверсії вибухнула цистерна.