У "Борисполі" відхрестилися від "привласнення" 7 млн грн

Заява прокуратури Київської області про нібито "привласнення коштів" в аеропорту "Бориспіль" не відповідає дійсності та є абсолютно безпідставною
Depo.Гроші
3 квітня 2015 20:10
ФОТО: depo.ua

Про це йде мова у повідомленні прес-служби державного підприємства міжнародного аеропорту "Бориспіль", передає depo.ua.

"Розрахунок та відрахування частини прибутку до державного бюджету України здійснюється на підставі фінансової звітності підприємства, а не на підставі звіту про виконання фінансового плану, як помилково вказано в релізі прокуратури", - наголосили в "Борисполі".

У прес-службі підкреслили, що фінансова звітність ДП МА "Бориспіль" формується виключно на підставі Закону України "Про бухгалтерський облік"та національних стандартів бухгалтерського обліку з дотриманням всіх вимог чинного законодавства.

"Ніяких зауважень щодо фінансової звітності ані від прокуратури, ані від інших контролюючих органів ДП МА "Бориспіль" не отримувало. ДП МА "Бориспіль" також не отримало ніяких пояснень щодо конкретизації того, що мала на увазі прокуратура Київської області в рамках своєї PR-діяльності", - повідомили в прес-службі аеропорту.

Нагадаємо, прокуратура Київської області почала кримінальне провадження за фактом привласнення керівництвом державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" шляхом несплати до бюджету понад 7 млн грн прибутку аеропорту.