Вже завтра хліб у Києві подешевшає

Ціни на соціальні сорти хліба в роздрібній мережі столиці будуть знижені з завтрашнього дня, 14 березня
Depo.Гроші
13 березня 2015 14:20
ФОТО: depo.ua
Вже завтра хліб у Києві подешевшає
Вже завтра хліб у Києві подешевшає

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко після зустрічі з головою наглядової ради ВАТ «Хліб Києва» (структурним підрозділом якого є ВАТ «Київхліб») Владиславом Атрошенко, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

«Ми повинні терміново вирішити проблему з подорожчанням так званого соціального хліба в столиці. Нове подорожчання хліба - вже третє за нинішній рік», - сказав мер.

Кличко нагадав, що перед цим «Київхліб» піднімав ціни на окремі види хліба і батонів в січні, а потім в лютому 2015 року.

«І я звернувся до підприємства «Київхліб», що в цій складній економічній ситуації потрібно шукати такі варіанти вирішення проблем, які будуть найменш хворобливими для громадян, особливо соціально незахищених. Не може ціна на хліб підніматися кожен місяць», - сказав він.

Мер зазначив, що підприємство повинно розглянути варіанти закупівлі борошна, інших інгредієнтів за конкурентною і низькою ціною.

«Це необхідно зробити, особливо враховуючи те, що останнім часом відбулося зміцнення національної валюти. Тому ми домовилися з «Київхлібом», що ціни на соціальні сорти хліба в роздрібній мережі будуть знижені (повернуться до рівня на початок березня) з завтрашнього дня», - сказав він.

У свою чергу Атрошенко підкреслив, що розуміє ситуацію, і підприємство знизить ціни на соціальні сорти хліба.

«Так, ми розуміємо ситуацію і усвідомлюємо соціальну відповідальність. Аргументи мера були переконливими. Ми повернемо ціни на рівень першого березня», - сказав він.

Атрошенко зазначив, що хліб коштуватиме: український - 5,94 грн, пшеничний - 4,80 грн, батон нарізний - 4,86 ​​грн.

«Вже завтра, в суботу, максимум у другій половині дня, буде стара ціна на соціальний хліб», - сказав він.

Як повідомляв depo.ua, з четверга, 12 березня, в Києві в роздрібному продажі подорожчав хліб на 25-30%.

Нагадаємо, 18 лютого «Київхліб» підняв ціни на хліб на 10-12%. Після цього мер Києва Віталій Кличко попросив компанію не підвищувати ціни на окремі сорти хліба.