Всіх мобілізованих звільнили від звіту про доходи

Мобілізовані особи звільняються від подання податкових декларацій
Depo.Гроші
20 березня 2015 12:59
ФОТО: depo.ua
Всіх мобілізованих звільнили від звіту про доходи
Всіх мобілізованих звільнили від звіту про доходи

Про це заявив заступник директора департаменту доходів і зборів з фізичних осіб Державної фіскальної служби України (ДФС) Сергій Наумов в ході веб-конференції, передає depo.ua із посиланням на РБК-Україна.

«Якщо це військовослужбовець, він був мобілізований і проходить службу або в зоні АТО чи просто у Збройних силах України - не контрактну службу, а саме мобілізований за законом, - то такі особи звільняються від подання декларації за звітний рік», - заявив Наумов.

У той же час, за його словами, вимушені переселенці з Донбасу та АР Крим повинні стати на облік в органах соціального захисту та отримати довідку про те, що вони є вимушеними переселенцями.

«У цій довідці вказується тимчасове місце проживання. І тому фізичні особи, які змушені були залишити свої будинки, повинні подавати декларації в податкові інспекції», - підкреслив Наумов.

Люди ж, які залишилися і проживають на територіях у зоні АТО, можуть подати декларацію в податкові інспекції, на які накладені обов'язки по виконанню функцій тих податкових інспекцій, на території яких проводиться антитерористична операція.

Як повідомляється, перелік податкових інспекцій, функції яких передано іншим податковим інспекціям розміщені на веб-порталі ДФС у розділі «Інформація для жителів Донецької і Луганської областей».

Нагадаємо, раніше Рада продовжила термін служби військових в «особливий період». Також президент Петро Порошенко доручив Кабінету Міністрів забезпечити працевлаштування, підготовку та перепідготовку учасників антитерористичної операції, які демобілізуються.