Усі бійці АТО мають бронежилети. А іменних жетонів досі бракує, – Міноборони

Усі військовослужбовці Збройних сил України, які перебувають в зоні антитерористичної операції (АТО), забезпечені шоломами і бронежилетами
Depo.Гроші
24 березня 2015 17:23
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила директор Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони Неллі Стельмах, передає УНІАН.

"Коли кричать, що їх зараз немає, то це відбувається з двох причин: або наші військові не подають офіційно заявки до служби тилу, яка ці шоломи та бронежилети повинна надати, або ж є нерозуміння того, що шоломи і бронежилети видаються лише при початку роботи у зоні АТО. Їх не повинні видавати на полігонах. Їх повинні видавати у частинах. Усі бійці ЗСУ під час роботи в зоні АТО забезпечені шоломами та бронежилетами", - пояснила вона.

Стельмах зазначила, що цього року вже поставлено 20,5 тис. бронежилетів та 31 тис. шоломів, і Міноборони й надалі продовжуватиме забезпечувати військових цими засобами захисту. Водночас вона зауважила, що військові не завжди вважають за потрібне здавати інвентарне майно в частини.

"Ми це розуміємо. Люди перестраховуються. Але це повинно повертатись армії", - сказала вона.

За словами Стельмах, наступного тижня буде проведено процедуру закупівлі взуття для військових, а шкарпетки вже купили - більше 1 млн пар.

Водночас директор Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони визнала, що в Україні досі не всі військові забезпечені ідентифікаційними жетонами, передає "РБК-Україна".

Однак жетони вже замовлені.

Як повідомляв depo.ua, на харчування військовослужбовців Збройних сил України цього року бракує 677 млн грн.