Уряд затвердив перелік єврооблігацій для реструктуризації

Кабінет міністрів України за пропозицією Міністерства фінансів України сьогодні, 4 квітня, на виїзному засіданні затвердив перелік боргових зобов'язань для проведення реструктуризації
Depo.Гроші
4 квітня 2015 15:58
ФОТО: depo.ua

Реструктуризація буде проводитися з метою виконання програми Міжнародного валютного фонду (МВФ), яка передбачає економію в 15 млрд доларів на зовнішніх боргових зобов'язаннях за період реалізації програми, повідомили depo.ua у прес-службі Мінфіну.

Так, згідно із документом, співвідношення державного боргу до ВВП не повинно перевищити позначку в 71% до 2020 року, а боргове фінансування бюджету - не більше 10% ВВП.

Як повідомляється, реструктуризація торкнеться зовнішніх боргів, що виникли до 28 лютого 2014 року, і буде включати частину зовнішнього боргу України, гарантовані державою зовнішні борги і квазісуверенні борги (єврооблігації державних банків, "Укрзалізниці", міста Києва).

Переговори з кредиторами мають бути завершені до травня 2015 року, коли відбудеться перший аудит виконання програми з МВФ.

Як зазначили у прес-службі, повний перелік цінних паперів, щодо яких будуть здійснюватися правочини стосовно зміни умов запозичень, і який є додатком до розпорядження Кабміну, буде оприлюднено на сайті уряду найближчим часом.

Мітки: Уряд