Уряд погодив реструктуризацію боргу перед "Сбербанком Росії"

Кабінет міністрів погодив реструктуризацію боргу перед "Сбербанком Росії" на загальну суму $367,4 млн
Depo.Гроші
12 лютого 2016 06:04
ФОТО: depo.ua

Про це на засіданні Кабінету міністрів сказала міністр фінансів Наталія Яресько, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Я пропоную проект здійснення правочину з гарантованим боргом. Як ви знаєте, більшість з кредиторів вже погодились з нашою пропозицією, проте залишились ще не завершеними домовленості з декількома кредиторами. Один з них - це Сбербанк Росії, який надав у 2011 році кредит "Укравтодору" та "Конструкторському бюро "Південне" під гарантії держави", - зазначила Яресько.

Міністр нагадала, що умови реструктуризації боргу відповідають вимогам Міжнародного валютного фонду та зазначила, що "сума боргу (становить - ред.) $367,4 млн. 25% - це списання номінальної вартості боргу, тобто (фактичне - ред.) списання боргу - $91,8 млн".

Нагадаємо, 18 грудня уряд України оголосив про мораторій на виплату російських боргів. Зокрема йдеться про так званий "борг Януковича", а також боргові зобов'язання КП "Південне" та компанії "Укравтодор"перед російськими банками. 

13 січня стало відомо, що Міністерство фінансів України досягло згоди зі "Сбєрбанком Росії" щодо реструктуризації кількох гарантованих державою кредитів. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.