Unilever запустила чайну фабрику в Київській області

Англо-голландський концерн Unilever відкрив фабрику в Гостомелі Київської області, де буде випускати чай марок Lipton, Brooke Bond і "Бесіда"
Depo.Гроші
1 липня 2016 19:29
ФОТО: depo.ua

Про це передає depo.ua з посиланням на "Економічну правду".

Як наголошується, робота над цим інвестиційним проектом компанії в Україні почалася в середині минулого року.

"Чайне виробництво в селищі Гостомель відкрили в рекордні терміни - 9 місяців з моменту вибору відповідного майданчика до офіційного запуску", - йдеться у прес-релізі.

Згідно з повідомленням, загальний обсяг інвестицій у фабрику і склад логістичного провайдера Logistic Plus загальним метражем 9 тисяч м2 вже становив 8,3 мільйони євро, саме ж підприємство допомогло створити 100 нових робочих місць, у тому числі 20 високотехнологічних.

"Реалізувати проект чітко за планом Unilever вдалося у тому числі завдяки державній підтримці та роботі спеціальної міжвідомчої робочої групи при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі", - повідомляє прес-служба.

Виробництво, побудоване за міжнародними стандартами Unilever, в тому числі й з урахуванням екологічних вимог до ведення бізнесу, працює за принципом "Нуль відходів на захоронення", відправляючи 100% безпечних відходів на переробку або повторне використання в інших індустріях.

Чайна сировина на українську фабрику Unilever буде надходити з плантацій в Кенії, Шрі-Ланці, Індії, Аргентині, Індонезії і В'єтнамі, сертифікованих на відповідність екологічним і соціальним вимогам Rainforest Alliance.

Один із світових лідерів по виробництву товарів повсякденного вжитку, компанія Unilever відкрила своє представництво в Україні 1 травня 1993 року.

Через п'ять років, у 1998 року, внаслідок стрімкого розвитку бізнесу в країні було прийнято рішення про реєстрацію товариства з обмеженою відповідальністю "Юнілівер Україна" з центральним офісом у Києві. Число співробітників в Україні складає більше 150 осіб.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.