УКРПЛАСТИК отримав міжнародний сертифікат BRC/IOP

Компанія «УКРПЛАСТИК» отримала міжнародний сертифікат відповідності BRITISH RETAILER CONSORTIUM (BRC)* найвищої категорії - «Grade А»
Depo.Гроші
18 вересня 2014 17:34
ФОТО: depo.ua
УКРПЛАСТИК отримав міжнародний сертифікат BRC/IOP
УКРПЛАСТИК отримав міжнародний сертифікат BRC/IOP

Міжнародна аудиторська компанія TUV NORD провела аудит інтегрованої системи менеджменту компанії, виробничих процесів, безпеки і якості виробленої продукції. Фахівці «TUV NORD CERT» відзначили високу кваліфікацію персоналу компанії і високу відповідальність вищого керівництва по відношенню до системи менеджменту якості.

Сертифікація УКРПЛАСТИКА відповідно до вимог міжнародного стандарту BRC/IOP підтвердила високий рівень технічного та технологічного процесу виробництва компанії. BRC є одним з найбільш авторитетних міжнародних стандартів, діючих на світовому ринку. Його використовують у своїй роботі більш 17000 сертифікованих виробників в 90 країнах світу. Сертифікат BRC визнається всіма торговельними мережами в країнах Європейського Співтовариства і призначений для виробників всіх типів харчової продукції.

За словами Голови Правління ВАТ «УКРПЛАСТИК» Ірини Мірошник, отримання сертифікату BRC є продовженням політики компанії з розширення експортного потенціалу та гарантією високої якості та безпеки продукції, що виробляється.

«Для зарубіжних партнерів наявність сертифіката BRC - це питання не тільки репутації, а й додаткова конкурентна перевага при роботі з торгівельними мережами. Сертифікація пакувальних матеріалів відповідно до вимог стандартів BRITISH RETAILER CONSORTIUM є вагомим аргументом для торгових мереж в компетентності постачальника, а також знижує необхідність для підприємств роздрібної торгівлі у виконанні додаткових аудитів постачальників, тим самим зменшуючи адміністративне навантаження, як на постачальника, так і на замовника. Отримання вищої категорії міжнародного стандарту BRC «Grade А» зміцнює нашу репутацію на ринку і підтверджує обґрунтованість довіри наших транснаціональних партнерів і клієнтів», - зазначила Ірина Мірошник.

Нагадаємо, що з 2001 року на ВАТ «УКРПЛАСТИК» впроваджена інтегрована система менеджменту відповідно до умов міжнародних стандартів ISO 9001:2008. Виробництво щорічно підтверджує відповідність своєї діяльності вимогам цих міжнародних стандартів.

Довідка: ВАТ «УКРПЛАСТИК» - найбільший у Східній Європі виробник гнучких пакувальних матеріалів для харчової, косметичної, фармацевтичної та інших галузей. Входить до ТОП-30 світових компаній даного профілю. Компанія заснована в 1927 році. ВАТ «УКРПЛАСТИК» поставляє гнучкі пакувальні матеріали та упаковку компаніям Росії, України, країн СНД, Західної, Центральної та Східної Європи, Південної Африки.