Ukrlandfarming відкриває на Тернопільщині новий елеваторний комплекс

Найбільший в Україні агрохолдинг Ukrlandfarming PLC відкриває новий комплекс з елеватором та потужностями із виробництва комбікормів в селі Острів Тернопільського району Тернопільської області
Depo.Гроші
13 листопада 2014 15:24
ФОТО: depo.ua
Ukrlandfarming відкриває на Тернопільщині новий елеваторний комплекс
Ukrlandfarming відкриває на Тернопільщині новий елеваторний комплекс

Такі ж комплекси за останні два місяці вже запустили у Рівненській та Житомирській областях. Проект знаходиться на стадії реалізації: першу стадію будівництва елеваторної частини завершено у 2014 році, а провадження в життя другої стадії проекту та зведення комбікормового заводу заплановано до кінця 2015 року, повідомили ДеПо у прес-службі компанії.

Потужність елеватора становить 157,8 тис. тонн одночасного зберігання кукурудзи, а продуктивність комбікормового заводу очікується на рівні 10 тонн на годину.

У листопаді 2014 року компанія завершила першу стадію будівництва елеватора, в рамках якої було зведено 4 силоси загальним об'ємом 22,967 м3 кожен виробництва фірми GSI. Вже сьогодні вони дозволяють зберігати на елеваторі понад 70 тис. тонн кукурудзи. Усього ж комплекс включатиме в себе 9 силосів.

Також в рамках першої черги будівництва було зведений один з двох сушильних комплексів GSIZ-10000 потужністю сушіння 250 т/год і сушилка GSI-3426 для сушіння рапсу та олійних культур з потужністю понад 38 т/год.

Приймальне відділення комплексу розраховано на 500 тонн зернових на годину, а швидкість відвантаження на колію та автомобілі становитиме 250 тонн на годину. Решта обладнання (металоконструкції, очисні системи та транспортні лінії) оснащена американським постачальним GSI, який є лідером із виробництва якісних комплектуючих до елеваторних комплексів.

Окрім елеватора, на території комплексу також буде розміщено виробничий корпус комбікормового заводу з обладнанням фірми Buhler продуктивністю 10 тонн на годину; адміністративно-побутовий корпус, лабораторія, очисні споруди та інші технологічні будівлі та приміщення.