UkrLandFarming відкрила на Рівненщині найбільший елеваторний комплекс

Поблизу Дубно запрацював сучасний потужний елеваторний комплекс, розрахований на 300 тисяч тонн зерна одночасного зберігання
Depo.Гроші
3 листопада 2014 15:00
ФОТО: depo.ua
UkrLandFarming відкрила на Рівненщині найбільший елеваторний комплекс
UkrLandFarming відкрила на Рівненщині найбільший елеваторний комплекс

Агропромислова компанія UkrLandFarming відкрила в місті Дубно Рівненської області один з найбільших елеваторних комплексів в Україні потужністю 189,2 тис. тонн одноразового зберігання кукурудзи.

В агрохолдингу ДеПо розповіли, що це збільшить загальну потужність одноразового зберігання зерна Дубенського комплексу до 227 тис. тонн кукурудзи.

«Перший комплекс був побудований на 30 тис. тонн, в другій черзі додалося 90 тис. тонн. А сьогодні ми маємо можливість одночасного зберігання до 300 тис. тонн зерна», - про це під час відкриття елеваторного комплексу розповів директор з агровиробництва групи компаній UkrLandFarming Віктор Спасський.

Він також зазначив, що приймальне відділення для автомобільного транспорту має потужність 500 тонн на годину, відділення відвантаження зернових на залізничний транспорт може обслуговувати вантажі в обсязі 250 тонн на годину.

«Новий елеваторний комплекс створить 90 робочих місць для жителів Дубенщини», - підкреслив директор з агровиробництва групи компаній UkrLandFarming.

На відкритті елеваторного комплексу був присутній посол Канади в Україні Роман Ващук.

Він вважає, що поява сучасних елеваторів - це перевага українського агрокомплексу.

«Хоч наші країни і конкуренти у виробництві зерна, але, втім, ця конкуренція благородна. В даний момент аграрні ринки всього світу відкриті для України. Нові елеваторні комплекси - це «озброєння» в боротьбі за ці ринки», - зазначив Ващук.

Обласні чиновники також впевнені, що поява нового елеваторного комплексу є актуальною Адже зараз у Рівненській області зібрали рекордну кількість зерна.

Крім цього, компанія UkrLandFarming в 2015 році планує відкрити і ввести в роботу комбікормовий завод. Капсулу у фундамент цього комплексу урочисто заклали поруч з елеватором.