UkrLandFarming відкрила на Рівненщині найбільший елеваторний комплекс

Поблизу Дубно запрацював сучасний потужний елеваторний комплекс, розрахований на 300 тисяч тонн зерна одночасного зберігання
UkrLandFarming відкрила на Рівненщині найбільший елеваторний комплекс
UkrLandFarming відкрила на Рівненщині найбільший елеваторний комплекс

Агропромислова компанія UkrLandFarming відкрила в місті Дубно Рівненської області один з найбільших елеваторних комплексів в Україні потужністю 189,2 тис. тонн одноразового зберігання кукурудзи.

В агрохолдингу ДеПо розповіли, що це збільшить загальну потужність одноразового зберігання зерна Дубенського комплексу до 227 тис. тонн кукурудзи.

«Перший комплекс був побудований на 30 тис. тонн, в другій черзі додалося 90 тис. тонн. А сьогодні ми маємо можливість одночасного зберігання до 300 тис. тонн зерна», - про це під час відкриття елеваторного комплексу розповів директор з агровиробництва групи компаній UkrLandFarming Віктор Спасський.

Він також зазначив, що приймальне відділення для автомобільного транспорту має потужність 500 тонн на годину, відділення відвантаження зернових на залізничний транспорт може обслуговувати вантажі в обсязі 250 тонн на годину.

«Новий елеваторний комплекс створить 90 робочих місць для жителів Дубенщини», - підкреслив директор з агровиробництва групи компаній UkrLandFarming.

На відкритті елеваторного комплексу був присутній посол Канади в Україні Роман Ващук.

Він вважає, що поява сучасних елеваторів - це перевага українського агрокомплексу.

«Хоч наші країни і конкуренти у виробництві зерна, але, втім, ця конкуренція благородна. В даний момент аграрні ринки всього світу відкриті для України. Нові елеваторні комплекси - це «озброєння» в боротьбі за ці ринки», - зазначив Ващук.

Обласні чиновники також впевнені, що поява нового елеваторного комплексу є актуальною Адже зараз у Рівненській області зібрали рекордну кількість зерна.

Крім цього, компанія UkrLandFarming в 2015 році планує відкрити і ввести в роботу комбікормовий завод. Капсулу у фундамент цього комплексу урочисто заклали поруч з елеватором.