Ukrlandfarming буде експортувати зерно в Європу через комплекс на Львівщині

Найбільший в Україні агрохолдинг Ukrlandfarming PLC завершує будівництво першої черги комбікормово-елеваторного комплексу у с. Волиця Мостиського району Львівської області
Depo.Гроші
27 листопада 2014 17:12
ФОТО: depo.ua
Ukrlandfarming буде експортувати зерно в Європу через комплекс на Львівщині
Ukrlandfarming буде експортувати зерно в Європу через комплекс на Львівщині

Елеваторну частину підприємства із виробництва комбікормів планується ввести в експлуатацію до кінця 2014 року, комбікормовий завод - в 2015 році, передає ДеПо.

Завдяки наявності на проекті одночасно двох колій - широкої української та вузької європейської - даний об'єкт став найбільшим експортно-перевалочним елеватором в Західній Україні, що напряму орієнтовано на європейські зернові ринки.

Загальна потужність елеватора на проекті «Мостиська» складатиме 104,4 тис. тонн одночасного зберігання кукурудзи, а продуктивність комбікормового заводу становитиме до 13 тонн на годину.

Інфраструктура об'єкта складатиметься із шести силосів фірми AGI загальним об'ємом 15817 м3 та двох силосів об'ємом 20960 м3. Відділення сушки зернових з сушаркою фірми MEPUCF 150 має продуктивність 140 тонн на годину, а сушарка фірми Brock 5000 - 125 тонн на годину. У складі об'єкту також є робоча башта із норіями фірми AGI, приймальне відділення для автотранспорту потужністю 500 тонн на годину; відділення відвантаження зернових на залізничний транспорт потужністю 250 тонн на годину.

Виробничий корпус комбікормового заводу обладнають устаткуванням фірми Buhler продуктивністю 13 тонн на годину. Також комплекс буде мати адміністративно-побутовий корпус, лабораторії, очисні споруди та інші технологічні будівлі.