Українцям показали нововведення у сфері автоматизації і енергозабезпечення процесів на підприємствах

27 жовтня 2016 року в конференц-залі київського готелю "Космополіт" відбувся День системного інтегратора АББ
Depo.Гроші
8 листопада 2016 11:58
ФОТО: depo.ua

Учасники зустрічі обговорили інновації АББ у сфері автоматизації процесів, а також функціонал і перспективи використання нових продуктів: приладів виміру рівнів та витрат, перетворювачів частоти напруги, оболонок низької напруги для систем розподілу енергії і засобів автоматизації, а також інших інновацій, передає Depo.ua.

Офіційну частину відкрив Дмитро Жданов, директор ТОВ "АББ ЛТД": "На сьогодні компанія AББ є негласним лідером розвитку в області цифрових технологій. Маючи експертний досвід в усіх областях діяльності наших клієнтів, ми створюємо унікальні цифрові рішення, такі як ABB Ability. Це - універсальний портфель цифрових рішень і послуг від АББ, для усіх споживчих сегментів, який встановлює і підтримує конкурентоздатність бізнесу АББ в умовах "цифрової промислової революції". Завдяки партнерству AББ і Microsoft у сфері "хмарних" технологій, наші клієнти і партнери отримують широкий портфель нових промислових рішень і інженерних компетенцій. Можна сміливо стверджувати, що відбувається неминуча цифрова трансформація клієнтських сегментів в усіх областях діяльності компанії АББ, таких як робототехника, морські технології і електромобілі".

Після мотивуючого виступу пана Жданова слово взяв - керівник напряму "Системна інтеграція" АББ Олександр Задорожний, який представив результати роботи каналу продажів, та відзначив ТОП-5 партнерів АББ за 2016 рік, з якими АББ продовжить роботу над новими способами забезпечення додатковими цінностями кінцевих споживачів.

За словами пана Задорожного, шлях розвитку компанії надалі полягатиме у формуванні чотирьох спеціалізованих підрозділів бізнесу АББ, що будуть орієнтуватися на лідируючі позиції на своїх ринках:

Електроустаткування;
Робототехника і механізми руху;
Промислова автоматизація;
Електричні мережі.
У рамках зустрічі представники компанії АББ поділилися своїми знаннями і досвідом в області обладнання для виміру витрати рідин, пари, газу і представили широкий вибір інноваційного устаткування, що не має аналогів серед визнаних методів виміру. Серед них - розробки у сфері визначення рівня рідин і твердих речовин, придбаної компанії K - TEK.

Крім того, були анонсовані плани по розвитку сервісного центру АББ в 2017 році по установці і обслуговуванню високовольтних і низьковольтних приводів змінного струму - всесвітньо визнаних енергоефективних рішень компанії АББ. Також були представлені електродвигуни промислового і загального призначення, та повний спектр оболонок низької напруги для систем розподілу енергії і засобів автоматизації.

Особливе місце в портфелі інноваційних продуктів компанії займає розподілена система управління Freelance - компактний, масштабований продукт, який здійснює управління та моніторинг стану технологічного і електричного устаткування для будь-якого виробництва. Продукт укомплектований розширенною версією контроллера AC900F, новими модулями Profibus Master, новою системою вводу-виводу S950e та програмним забезпеченням "Freelance Operation".

Підводячи підсумки зустрічі, Дмитро Жданов, директор ТОВ АББ ЛТД наголосив: "Успіх наших клієнтів принципово важливий для нас, тому головна наша місія - не просто надати підприємству потрібне рішення, а забезпечити йому повноцінні конкурентні переваги, здатні збільшити прибутковість виробництва завдяки нашому устаткуванню, технологіям і послугам. Цей чинник визначає нашу репутацію і допомагає досягти успіху компанії АББ".

Компанія АББ (ABBN: SIX Swiss Ex) – лідер з технологій для обладнання для електрифікації, роботизації та електроприводу, промислової автоматизації та енергетичних систем, що служить клієнтам з енергетичних компаній, промисловості, транспорту та інфраструктури по всьому світу. Протягом більше чотирьох десятиліть АББ пише майбутнє промислових цифрових рішень. Маючи більш ніж 70 млн. підключених пристроїв встановленої бази обладнання та більше ніж 70 000 систем управління в усіх споживчих сегментах, компанія АББ має ідеальне становище, щоб отримати переваги від Енергетичної та Четвертої промислової революції. Маючи спадщину у більш ніж 130 років, компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. www.abb.com

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші