Українцям дозволили оформляти субсидії навіть з боргами за комуналку

Виплата субсидії на оплату житлово-комунальних послуг може бути припинена у разі, якщо громадянин не сплачуватиме своєї обов'язкової частки. Водночас комунальна заборгованість не є завадою для оформлення субсидії
Depo.Гроші
15 травня 2015 13:00
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник міністра соціальної політики Віталій Мущинін під час години запитань до уряду у парламенті, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Єдина умова припинення житлових субсидій - якщо громадянин не сплачує своєї обов'язкової частки", - сказав Мущинін.

Водночас він зауважив, що субсидія і далі нараховуватиметься, якщо громадянин має заборгованість із зарплати чи інших виплат - тоді надаватиметься відстрочка, доки заборгованість не буде погашена.

Мущинін також спростував інформацію про те, що права на субсидії не матимуть особи, у яких є заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг.

Посадовець зазначив, що перед початком опалювального сезону Мінсоцполітики повторно проведе інформаційну кампанію щодо оформлення субсидій і знову розішле бланки відповідних заяв і декларацій.

За його словами, наразі міністерство не має оперативних даних щодо кількості осіб, які оформили субсидії, бо «перші оперативні дані почнуть надходити лише сьогодні».

За прогнозами ж Мінсоцполітики, близько 20% українських сімей можуть звернутися щодо оформлення субсидій.

Мітки: субсидії