Україна відновлює роботу з США щодо торгівлі та інвестицій

Перше за останні три роки засідання Українсько-американської ради з торгівлі та інвестицій відбудеться у травні
Depo.Гроші
19 квітня 2015 09:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив міністр економіки Айварас Абромавичус, пише depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

За його словами, така домовленість досягнута в рамках перебування у Вашингтоні української делегації на весняних зборах МВФ та Світового банку.

"З Офісом торговельного представника США ми домовилися про проведення засідання Українсько-американської ради з торгівлі та інвестицій, робота якої постійно відкладалася протягом останніх трьох років", - сказав міністр.

За словами Абромавичуса, засідання відбудеться 28-29 травня в Києві. Очікується, що його учасники розглянуть перспективи поліпшення інвестиційного клімату в Україні в умовах поступової стабілізації економіки країни і ситуації у східних регіонах. 

Крім того, за словами міністра, "оскільки американці висловлюють готовність розглядати можливості інвестування в приватні компанії", було домовлено, що в липні у Вашингтоні пройде перший Американсько-український бізнес-саміт.

"Тут ми очікуємо добру присутність американських компаній, зацікавлених в інвестиціях на українському ринку", - підкреслив Абромавичус. Він додав, що на форумі, найпевніше, будуть присутні усі міністри економічного блоку уряду України, а також представники низки вітчизняних компаній-експортерів.

Зазначимо, це засідання Ради стане п'ятим за ліком від часу створення цього механізму.