Український банк "Глобус" не торкнуться санкції проти Росії

Російська компанія, яка потрапила у "чорний" список, не має відношення до українського "тезки" - ПАТ "КБ "Глобус"
Depo.Гроші
17 вересня 2015 19:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "ДС".

Згідно з указом президента України №549/2015 від 2 вересня 2015 року, наша країна ввела санкції проти більш 400 фізичних і 105 юридичних осіб Російської Федерації та інших країн, причетних до анексії Криму. У "чорному" списку виявилося ТОВ "Глобус", зареєстроване в Новосибірській області.

Як пояснили в Національному банку України, російський банк не має відношення до українського "тезки" - ПАТ "КБ "Глобус". Власниками останнього є 3 фізособи - громадяни України. Згідно з даними, розміщеним на сайті НБУ, власником істотної участі в "КБ "Глобус" є Олена Сильнягіна. Інші власники фінустанови - Олександр Рыбитва і Віталій Яровий. Вони володіють акціями банку опосередковано - через ТОВ "КЕТЛЕН", якому, у свою чергу, належить 99,99% акцій єдиного акціонера "Глобуса" - компанії "Українські медіа технології" ("УМТ").

ВАТ КБ "Глобус" зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 року. Свідоцтво про реєстрацію №320. Ліцензія №240, видана Національним банком України 29.01.2008 року. У жовтні 2011 року у зв'язку з внесенням змін в Закон України "Про банки і банківську діяльність" ПАТ "КБ "ГЛОБУС" отримав нову банківську ліцензію на право надання банківських послуг і генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.