Українським інвесторам відкрили дорогу до держтендерів 45 країн СОТ

Україна завершила процедуру приєднання до угоди Світової організації торгівлі про державні закупівлі
Depo.Гроші
18 травня 2016 12:38
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

"Сьогодні, 18 травня, завершилася офіційна процедура приєднання України до угоди СОТ про державні закупівлі (Угода про державні закупівлі, GPA). З цього дня українські компанії отримали право брати участь у державних закупівлях 45 країн – учасниць угоди GPA, серед яких країни ЄС, Японія , США, Корея, Тайвань, Сінгапур, Гонконг і Канада ", - зазначили в міністерстві.

У Мінекономіки відзначили, що ринок держзакупівель СОТ оцінюється у 1,7 трильйона доларів щорічно, що більш як у 30 разів перевищує обсяг українського експорту в 2014 році.

Водночас з початком дії угоди в Україні іноземці отримають повний доступ до українських державних тендерів.

"Це найпростіший шлях для експорту вітчизняних товарів Українським компаніям не треба витрачати зайвих коштів на маркетинг, домовлятися про вихід в мережу, відкривати представництво Заявки та процедури державних тендерів зазвичай чітко структуровані", - пояснила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України максима Нефедова.

Нагадаємо, що 16 березня Верховна Рада схвалила приєднання України до угоди про державні закупівлі Світової організації торгівлі.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<