ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Українським чиновникам хочуть підняти зарплату за рахунок Євросоюзу

Нацрада з питань реформ має намір заснувати фонд фінансування держслужби, який може бути створений через 6-8 місяців за підтримки ЄС і буде використаний на підвищення рівня оплати праці держслужбовців
Depo.Гроші
17 квітня 2015 20:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив заступник глави адміністрації президента Дмитро Шимків на брифінгу за результатами засідання Нацради, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Співвідношення рівня оплати і праці на держслужбі є, я так думаю, найгіршим в Україні... Необхідно створити фонд, який міг би підтримати команди реформаторів відповідним фінансуванням", - сказав він.

За словами Шимківа, на засіданні Нацради було ухвалено рішення про неможливість фінансування такого фонду як з боку бюджету на увазі обмеженості коштів, так і з боку бізнесу на увазі можливого лобізму.

"Вже зараз йде обговорення із залученням Європейського Союзу про фінансування такого фонду, або такий фонд може бути створений Європейським Союзом, але платежі повинні відбуватися безпосередньо до спеціального фонду державного бюджету", - підкреслив заступник глави АП.

За словами Шимківа, оплата праці з фонду фінансування держслужби не стосуватиметься працівників державних підприємств.

"Ми говоримо про фінансування реформаторських команд тільки на державній службі, а не на державних підприємствах, бо формально державні підприємства повинні заробляти, щоб платити гідні зарплати", - зазначив він.

Мітки: #