Українські рятувальники отримали від Німеччини допомоги на €1 млн

Уряд Німеччини передав гуманітарну допомогу ДСНС України на суму €1 млн
Depo.Гроші
28 квітня 2015 18:40
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Урядовий портал.

"Ми вдячні Німеччині за постійну увагу та допомогу Україні в такий складний період. Ця робота ведеться не один рік, і вона стосується не лише гуманітарної допомоги. Зокрема, банком KfW надано кредит у розмірі 500 млн. євро, які будуть направлені на відновлення Донбасу", - віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко, що приймав участь у передачі вантажу.

Віце-прем'єр зазначив, що символічним є передача гуманітарної допомоги Державній службі з надзвичайних ситуацій в дні трагічної річниці аварії на Чорнобильській АЕС, оскільки саме рятувальники першими були задіяні у подоланні наслідків цієї страшної техногенної катастрофи.

"У зв'язку із військовою агресією ми отримали понад мільйон переселенців, понад 5 мільйонів людей потребують гуманітарної допомоги", - наголосив він.

Державний секретар Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Ханс-Йоахім Фухтель повідомив, що уряд Німеччини надав гуманітарну допомогу ДСНС України на суму 1 млн. євро.

Як зазначається, цього разу до складу гуманітарної допомоги, окрім продуктів харчування, засобів гігієни, постільної білизни та меблів, входить спеціальний вантаж, призначений для рятувальників, зокрема пожежні захисні каски, одяг та взуття, пожежні рукави тощо.