Українські біатлоністи вдруге оновили антирекорд на Кубку світу

Українські біатлоністи на етапі Кубка світу в Ансі встановили другий найгірший результат в спринтерських гонках за останні 15 років

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на SportArena.

Два тижні тому в першій спринтерській гонці сезону українська чоловіча збірна з біатлону провалилася, а кращий результат показав Артем Прима, зайнявши 50-е місце. Той спринт був повторенням третього гіршого результату за 15 років.

Через два тижні синьо-жовті біатлоністи ще раз увійшли в історію, оновивши власний антирекорд. Кращий результат в спринті в активі Руслана Ткаленко, який фінішував на 60-му місці і зумів останнім кваліфікуватися в пасьют. Олександр Жирний і Артем Тищенко фінішували 78-м і 79-м, Максим Івко - 89-м, а Андрій Доценко - 98-м.

Гірше за останні 15 років українські біатлоністи виступили тільки одного разу: в Рупольдінгу в сезоні 2003/04 Андрій Коробейников зайняв 65-у позицію, яка стала кращою для українців.