ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Українська економіка технічно вийшла з глибокої рецесії – FT

Українська економіка технічно вийшла з глибокої рецесії, проте на фоні збройного конфлікту на Донбасі ще далеко до виходу "з лісу"
Depo.Гроші
16 листопада 2015 18:32
ФОТО: depo.ua

Про це пише Financial Times, посилаючись на дані опублікованого у понеділок звіту Державної служби статистики і коментарі експертів, передає depo.ua.

"Цифри вказують на те, що економіка справді стабілізується. Є видиме просування в активності трьох секторів: сільське господарство, транспорт і вантажоперевезення", - зазначив експерт київського інвестиційного банку ICU Олександр Вальчишен.

Видання зазначає, що згідно з даними Держстату, ВВП України за третій квартал 2015 року порівняно з ІІІ кварталом 2014 року становив 93%, а порівняно з ІІ кварталом 2015 року, з урахуванням сезонного чинника, - 100,7%.

Слід доповнити, що реальний валовий внутрішній продукт України у ІІІ кварталі 2015 року зменшився на 7% порівняно з аналогічним періодом 2014 року.

Водночас аналітик японської компанії Nomura Тімоті Еш охарактеризував економічні показники України як "доказ того, що рецесія починає досягати своєї нижчої точки, і шлях до оздоровлення лежить через реальний сектор економіки".

Зазначимо, що уряд і Нацбанк чекають на зростання економіки України вже у четвертому кварталі 2015 року, багато в чому завдяки низькій базі порівняння, а в 2016 році, за їхніми оцінками, ВВП збільшиться на 2-2,4%.

Більше економічних новин читайте Depo.Гроші