Українська держкомпанія модернізує БМП-2 для індійців

ДП "СпецТехноЕкспорт", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", та індійська компанія "Рілайенс Діфенс Лімітед" підписали Меморандум щодо спільної участі у модернізації БМП-2 для індійської армії
Depo.Гроші
6 травня 2016 18:19
ФОТО: depo.ua

Співпраця, в першу чергу, стосується виготовлення та постачання вузлів та систем для підвищення мобільності БМП, модернізації систем прицілювання та управління вогнем БМП, повідомляє depo.ua із посиланням на "Експрес Онлайн".

Індійський парк БМП-2 різних модифікацій налічує близько 2000 одиниць. Більшість з них потребують модернізації та підвищення тактико-технічних характеристик.

"Поглиблення співпраці з Індією дозволить нам вийти на новий рівень і забезпечити стабільні валютні надходження до бюджету. Ці кошти підуть на модернізацію виробництв і виготовлення новітньої техніки для української армії", – сказав заступник генерального директора із зовнішньоекономічної діяльності "Укроборонпрому" Денис Гурак.

Під час заходів з підписання офіційних документів представники "Рілайєнс Діфенс Лімітед" оглянули найбільші у світі транспортні літаки Ан-124-100 "Руслан" та Ан-225 "Мрія", військово-транспортний літак короткого зльоту та посадки Ан-70. Вони оцінили можливості пасажирського літака Ан-158 та перспективного транспортного літака Ан-178 під час демонстраційних польотів.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші