Україні дадуть $3,5 млн, щоб спросити життя інвесторам

Міжнародна фінансова корпорація, підрозділ групи Світового банку та Державний секретаріат Швейцарії з питань економіки протягом двох років виділять Україні $3,5 млн
Depo.Гроші
7 квітня 2016 18:02
ФОТО: depo.ua

Про це на свої сторінці у "Фейсбуці" повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

"Міжнародна фінансова корпорація (IFC), підрозділ групи Світового банку, та Державний секретаріат Швейцарії з питань економіки (SECO) виділять $3,5 млн у 2016-2018 роках на фінансування нової програми поліпшення інвестиційного клімату в Україні", - йдеться у повідомлені.

Україні виділять $3,5 млн, щоб спросити життя інвесторам - фото 1

Буде профінансовано новий 3-річний проект, який зосередиться на вдосконаленні таких нормативних процедур, як отримання дозвільних документів, ліцензування та перевірки підприємств в усіх секторах економіки.

Він також допоможе адаптувати українське законодавство в аграрному секторі з урахуванням найкращого міжнародного досвіду. Зокрема, йдеться про правила і процедури для забезпечення безпечності харчової продукції, а також здоров’я рослин і тварин.

Іншою сферою діяльності буде спрощення регулювання логістики портів та річкових перевезень задля розвитку торгівлі та експорту.

Нагадаємо, Європейський банк реконструкції і розвитку надасть Україні 75 млн євро у рамках програми підтримки енергоефективної модернізації житла "IQ Energy".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші