Україні потрібна концепція просування бізнесу та своїх товарів за кордоном

9 червня у Києві пройде виставка-конгрес E-Export 2016, на якій лідери українського сегменту електронної комерції та іноземні експерти обговорять проблеми онлайн-торгівлі за кордон та шляхи їх вирішення
Depo.Гроші
8 червня 2016 14:31
ФОТО: depo.ua

Потенціал українського e-commerce величезний і недооцінений. Поки онлайн-сегмент відрізняється скромними цифрами (2% від загального обороту в ритейлі). Хоча у великій Британії, наприклад, інтернет-продажі становлять 12% від загального роздробу.

Для комфортного виходу на міжнародні ринки необхідно врегулювати кілька важливих моментів, таких як зрівняння режиму безмитної торгівлі, зниження порогів входу на іноземні ринки і спрощення повернення ПДВ для українських компаній.

"Нашій країні теж потрібна концепція просування бізнесу та українських товарів за кордоном. Іноземцям цікаві не тільки наші зернові культури. Багато товарів "made in Ukraine" знайдуть своїх покупців за кордоном, адже для іноземних споживачів це щось нове: інший асортимент і дизайн» - зазначає В'ячеслав Лисенко, засновник компанії "Укр-Китай Ком'юнікейшн".

У програму виставки-конгресу включені питання, що стосуються можливостей та інструментів для продажу українських товарів кінцевому споживачеві в інші країни, незалежно від розміру бізнесу. Зокрема, під час панельних дискусій учасники обговорять регулювання галузі, існуючі інструменти підтримки B2C-експорту, доставку товарів за межі країни роздрібним покупцям, прихід в Україну PayPal.

Окрему увагу буде приділено презентації 20 ключових країн для торгівлі від іноземних гостей, а також ознайомлення з успішними українськими кейсами на глобальних ринках.

Виставка-конгрес E-Export 2016 організована за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Організатор - "Ukrainian E-commerce Expert"

Партнери – Нова пошта, Meest Express, DHL, Укр-Китай Ком'юнікейшн, Укрпошта, ICS, Prom.ua, Allbiz, Zammler, Promodo, Інтайм, Promo.ua.

Більше інформації: //www.export.e-comex.com.ua/

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.