Українці оформили 16,5 тисяч "євроблях"

Із 25 листопада 2018 року до 2 січня 2019 року громадяни України здійснили митне оформлення 16,5 тисяч транспортних засобів із іноземною реєстрацією, які було ввезено на митну територію України з 1 січня 2015 року до набуття чинності нових правил ввезення таких автівок та перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби (ДФС) України.

"Найактивніше громадяни оформлювали транспортні засоби в місті Києві – 3037 автівок, Волинській – 2642, Чернівецькій – 2058 та Закарпатській областях – 1137", - йдеться в повідомленні.

При цьому в ДФС зазначили, що із загальної кількості оформлених авто майже 14 тис. транспортних засобів перебували на митній території України з порушенням вимог Митного кодексу України. За них власники добровільно сплатили майже 119 млн грн (8500 грн за кожну автівку), що звільнило їх від адміністративної відповідальності за недотримання вимог митних режимів при ввезенні транспортного засобу з іноземною реєстрацією, строки та умови ввезення якого не дотримано.

Нагадаємо, законом України від 8 листопада 2018 року № 2612-VIIІ "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України" для громадян встановлено нові умови ввезення транспортних засобів.

При цьому передбачено перехідний період у 180 діб для тих громадян, які ввезли авто з 1 січня 2015 року до набуття чинності цього закону.

Впродовж цього часу громадяни мають можливість оформити свої транспортні засоби, які було ввезено на територію України протягом вказаного періоду і перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #дфс