Україна закликала СОТ якнайшвидше ратифікувати спрощення торгівлі

Україна закликала Світову організацію торгівлі якомога швидше ратифікувати угоду про спрощення процедур торгівлі, яку Верховна Рада ратифікувала 4 листопада
Depo.Гроші
18 грудня 2015 13:58
ФОТО: depo.ua

Про це сказав торговий представник України Наталія Микольська, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Мінекономрозвитку.

"Зараз, згідно з опитуванням, проведеним Мінекономрозвитку, 53% українських експортерів очікують якнайшвидшого спрощення міжнародної торгівлі і митних процедур", - сказала вона.

Як пояснила Микольська, реалізація угоди дозволить Україні покращити свої позиції у світових рейтингах, пов’язаних із легкістю ведення бізнесу, та досягти стратегічної мети: входження України до ТОП-50 країн, де бізнес почувається найкомфортніше.

За словами торгпреда, імплементація угоди дасть Україні додаткові можливості для залучення прямих іноземних інвестицій, створення більш сприятливих умов для ведення бізнесу, стимулювання реформ з дерегуляції у сфері зовнішньоекономічної діяльності і, як результат, збільшення обсягів українського експорту.

Нагадаємо, Верховна Рада України 4 листопада ухвалила закон про ратифікацію протоколу про внесення змін до Марракеської угоди про створення Світової організації торгівлі.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.

Мітки: торгівля, СОТ