Україна за рік отримала від ЄС 6 млрд євро допомоги

Європейський Союз протягом року мобілізував для України шість міліардів євро. Зокрема, цього року ЄС надав гранти на суму 200 млн євро
Depo.Гроші
18 червня 2015 10:37
ФОТО: depo.ua

Про це заявив Комісар ЄС з питань європейської політики сусідства, розширення і переговорів Йоганнес Хан після підписання з міністром економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус меморандуму про взаєморозуміння за програмою підтримки малого та середнього бізнесу, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Європейський Cоюз та фінансові організації Європейського союзу мобілізували приблизно 6 млрд євро у вигляді кредитів і грантів протягом всього одного року", - повідомив Хан.

"Загальна сума грантів, наданих Європейським союзом, тільки цього року досягає 200 млн євро", - підкреслив Хан.

Також він зазначив, що завдяки інструменту ЗВТ бізнес зможе залучити інвестиції на суму 2 млрд євро.

"Нещодавно був введений інструмент поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі. Очікується, що завдяки цьому інструменту малі та середні підприємства зможуть додатково залучити інвестиції на суму близько 2 млрд євро. І цей інструмент також спрямований на те, щоб допомогти малим і середнім підприємствам скористатися новими торговими можливостями, поліпшити доступ до фінансування, а також отримати допомогу в дотриманні стандартів Європейського Cоюзу ", - повідомив Хан.