Україна домовилася поставляти двигуни для австрійських літаків

Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" розроблятиме авіадвигуни для австрійської компанії Diamond Aircraft. "Укроборонпром" вже підписав відповідний контракт з австрійською фірмою
Depo.Гроші
17 червня 2015 13:17
ФОТО: depo.ua

Відповідні домовленості українська делегація досягла у Франції на авіасалоні "Ле Бурже 2015", повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу "Укроборонпрому"

Зокрема "Укроборонпром" вироблятиме та обслуговуватиме двигуни АІ-450 для літаків австрійської компанії Diamond Aircraft Industries. Ці двигуни використовуються для легких вертольотів і літаків вагою від 1500 до 4 тис. кг

"Завдяки новим контрактам Україна отримає валютні надходження, а наші підприємства будуть надавати людям роботу. З нами хочуть співпрацювати західні компанії, нам є що їм запропонувати", - заявив гендиректор "Укроборонпрому" Роман Романов.

Нагадаємо, 15 червня почав роботу один з найбільших світових авіасалонів "Ле Бурже 2015", де ДК "Укроборонпром" і ДП "Антонов" презентували новий військовий транспортник Ан-178 і проект легкого багатоцільового транспортного літака нового покоління Ан-132.