Україна відправила в Таїланд п'ять новеньких "Оплотів"

Стало відомо про прибуття нової партії з п'яти українських танків Оплот в Таїланд
Depo.Гроші
11 листопада 2016 12:46
ФОТО: depo.ua

На борту корабля прибули п'ять основних бойових танків Оплот-Т, вироблених в Харкові в рамках укладеного раніше контракту між Таїландом та Україною, передає Depo.ua з посиланням на Военный информатор.

 Всього на даний момент збройні сили Таїланду отримали 20 основних бойових танків в рамках замовлення на 49 бойових машин. Контракт обсягом понад 200 млн доларів на поставку в Таїланд 49 українських танків БМ "Оплот" нового покоління був укладений в 2011 році, в квітні 2012 року ДП "Завод ім. Малишева" приступив до реалізації контракту. Обсяг витрат на освоєння серійного виробництва ОБТ "Оплот", за даними заводу, склав 30 млн доларів.

Довідка: "Оплот" створений в ХКБМ ім. Морозова (Харків) на замовлення Міністерства оборони України. Танк взяли на озброєння ЗСУ в травні 2009 року, в українську армію поставлені перші два танка. Контракт обсягом понад 200 млн доларів поставку в Таїланд 49 українських танків БМ "Оплот" нового покоління укладений в 2011 році, в квітні 2012 року завод ім. Малишева приступив до реалізації контракту. Перші п'ять машин було відвантажено тайського замовнику в початку 2014 року.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.