Україна відправить в Азербайджан 10 новеньких Ан-178

ДП "Антонов" отримало тверде замовлення на постачання 10 літаків АН-178 авіакомпанії з Азербайджану
Depo.Гроші
29 серпня 2016 11:30
ФОТО: depo.ua
Україна відправить в Азербайджан 10 новеньких Ан-178
Україна відправить в Азербайджан 10 новеньких Ан-178

Про це заявив президент підприємства Олександр Коцюба, передає depo.ua з посиланням на прес-службу підприємства.

"Проведення сертифікаційних випробувань Ан-178 сьогодні одна з першочергових задач для нашого підприємства. Ми випробовуємо літак з застосуванням вимог європейських норм CS-25. Ми маємо тверде замовлення на постачання 10 таких літаків авіакомпанії з Азербайджану. На "Серійному заводі "Антонов" розпочато роботу з розгорнення виробництва Ан-178", - сказав Коцюба.

Україна відправить в Азербайджан 10 новеньких Ан-178 - фото 1

Крім того, за його словами, в серпні, в рамках програми наземних випробувань транспортного літака Ан−178, були виконані випробування з завантаження/розвантаження легкої колісної самохідної техніки.

Дослідження проводилися з використанням трьох армійських позашляховиків HMMWV (High Mobility Multipurpose Wheeled Vehicle) М1097А2.

Україна відправить в Азербайджан 10 новеньких Ан-178 - фото 2

Також, підтверджено заявлені можливості літака з заїзду-виїзду, розміщенню та швартування транспортного засобу в його вантажній кабіні.

Як відомо, до теперішнього часу Ан−178 виконав близько 100 польотів загальною тривалістю більше 160 годин.

Сьогодні літак готується до продовження льотних випробувань. Також планується провести завантаження/розвантаження вантажів на піддонах та в контейнерах.

Ан-178 - багатоцільовий транспортний літак з максимальною вантажопідйомністю 18 тонн. Його унікальна особливість - можливість перевозити широкий спектр пакетованих вантажів (в контейнерах і на піддонах), включаючи морські контейнери.
Втілюючи в собі кращі характеристики літаків "Антонов", Ан-178 може базуватися на різних аеродромах, включаючи грунтові та високогірні.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Україна і Азербайджан у майбутньому планували налагодити спільне виробництво українських транспортних літаків АН-178.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.