Україна та Казахстан підписали угоду про співпрацю в авіаційній сфері

Казахстан і Україна домовилися про взаємні поставки продукції військового призначення
Depo.Гроші
14 жовтня 2015 14:07
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства оборони Казахстану, передає depo.ua.

АТ "Казахстанська авіаційна індустрія" і компанія з експорту та імпорту продукції, послуг військового та спеціального призначення "Укрспецекспорт" підписали угоду про співпрацю в авіаційній сфері.

Як зазначається у повідомленні, ця угода відкриває нові можливості для оборонно-промислових комплексів двох країн.

В оборонному відомстві Казахстану повідомили, що казахстансько-українське співробітництво в авіаційній сфері охопить кілька напрямів. Зокрема, планується організація на базі авіаційно-технічного центру в Астані сервісного центру з технічного обслуговування і ремонту літаків "Антонов", регіонального центру з ремонту авіаційних двигунів виробництва АТ "Мотор Січ".

У рамках угоди запланована ремоторизація (заміна двигунів на модифікований покращений мотор) і модернізація літаків Ан-2 в Ан-2-100. А також промислова збірка турбогвинтових двигунів МС-14 для установки до модернізованих літаків.

Крім того, виробнича кооперація АТ "Казахстанська авіаційна індустрія" в літакобудуванні з виробництва комплектуючих до літаків "Антонов" і в авіаційному двигунобудування з виробництва комплектуючих до авіаційних двигунів АТ "Мотор Січ".

Поряд з цим планується розпочати спільну розробку і виробництво безпілотних літальних апаратів військового та цивільного призначення, поставку, ремонт, технічне обслуговування авіаційних тренажерних комплексів.