Україна та Єврокомісія підписали кредитну угоду на 1,8 млрд євро (ВІДЕО)

Сьогодні в рамках саміту "Східного партнерства" у Ризі Україна та Єврокомісія підписали угоду про надання макрофінансової допомоги на 1,8 млрд євро
Depo.Гроші
22 травня 2015 11:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Єврокомісії, передає depo.ua.

З української сторони Угоду підписали міністр фінансів України Наталія Яресько та голова Нацбанку Валерія Гонтарева,  від Єврокомісії - віце-президент Валдіс Домбровскіс. 

"Меморандум передбачає не лише допомогу, але й зобов'язання України щодо впровадження реформ. Ми підтримуємо ці зусилля, які спрямовані на посилення економіки України, а також зв'язків країни з ЄС", - сказав віце-президент ЄК.

Зазначимо, що кредит надається  на підтримку українських реформ.

Транші цієї допомоги будуть надходити по 600 млн євро. Надходження перших двох траншів очікується до кінця 2015 року.

Україна та Єврокомісія підписали угоду про надання 1,8 млрд євро кредиту (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Нагадаємо, сьогодні у Ризі стартувала офіційна частина саміту "Східного партнерства".  Туди прибув також президент України Петро Порошенко.

Віце-голова Єврокомісії Валдіс Домбровскіс, який підписав цю угоду, прокоментував подію у своєму Twitter.

"Європа стоїть разом з Україною в ці складні часи, як політично, так і фінансово. Європа буде і надалі підтримувати Україну", - написав він.

Україна та Єврокомісія підписали кредитну угоду на 1,8 млрд євро (ВІДЕО) - фото 2

Цікаво, що у своєму повідомленні, написаному англійською, Домбровскіс замість "Europe" написав "Europa", що зараз же викликало єхидні зауваження коментаторів. "Europa - це такий новий єврократичний термін?", - задали питання в першому ж коментарі.