Україна розпочне експорт "молочки" в Китай

Китай здійснив оцінку ветеринарного нагляду і державної системи контролю безпеки при виробництві молочних продуктів в Україні і визнав її еквівалентною китайській
Depo.Гроші
29 вересня 2015 16:43
ФОТО: depo.ua

Україна отримала дозвіл на експорт молочної продукції в Китайську Народну Республіку за результатами проведеної китайською стороною оцінки державного контролю виробництва в нашій країні, повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства, передає depo.ua.

"За результатами проведення оцінки компетентним китайським органом Україна отримала право експорту вищевказаної продукції на ринок Китаю", - йдеться в повідомленні.

Як відзначили в прес-службі, компетентний орган КНР (Адміністрація з сертифікації і акредитації) здійснив оцінку ветеринарного нагляду і державної системи контролю безпеки при виробництві молочних продуктів в Україні і визнав її еквівалентною китайській.

Право на експорт молочної продукції в Китай Україна отримала в 2012 році. Однак через два роки КНР внесла зміни в законодавство. У зв'язку з нововведеннями з травня 2014 року кожна країна, яка мала намір експортувати молоко і молочну продукцію в Китай, повинна була пройти оцінку еквівалентності державної системи контролю за виробництвом та ветеринарної служби.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.