Україна призупиняє транзит російських фур

Україна призупиняє транзитні переміщення вантажних автомобілів Росії територією України
Depo.Гроші
15 лютого 2016 11:21
ФОТО: depo.ua

Відповідне протокольне рішення було ухвалене на урядовій нараді вранці 15 лютого, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу уряду.

"Російська Федерація в порушення правил і процедур Світової організації торгівлі та двосторонньої міжурядової угоди щодо автомобільних перевезень в односторонньому порядку зупинила рух українських вантажних автотранспортних засобів територією Росії", -  заявили у прес-службі.

"До моменту отримання пояснень від російської сторони та вирішення даного питання Україна тимчасово припиняє транзитні перевезення вантажними автомобілями, зареєстрованими в Росії, територією України", - заявили у Кабміні.

Нагадаємо, 12 лютого на Волині, Прикарпатті та Закарпатті активісти блокували проїзд російським вантажівкам, які прямують з Білорусі територією України.

Згодом до цих областей приєднались інші.

Загалом на сьогоднішній день в блокаді російських вартажівок беруть участь 10 українських областей - Волинська, Рівненська, Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Житомирська, Чернівецька, Вінницька, Сумська та Чернігівська.

У Мінтрансі РФ заявили, що рух вантажних автотранспортних засобів, зареєстрованих в Україні, на території РФ припинено - в якості заходу у відповідь.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші