Україна придумала, як доставити в Грузію, вагони заблоковані Росією

В порт Чорноморська (Іллічівська) 9 серпня прибудуть два пороми, які доставлять в Грузію українські товари, які застрягли через завантаженість альтернативного маршруту в обхід традиційного, через Росію
Depo.Гроші
8 серпня 2016 21:02
ФОТО: depo.ua

Так ці два пороми зможуть доставити в порт Батумі і Поті (Грузія) 100 вагонів з українськими товарами, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу порту.

За словами заступника начальника п'ятого терміналу Порту Володимира Гаращенко, один з поромів може прийняти близько 30 вагонів, призначених для доставки в Батумі, і інший - близько 70 вагонів, призначених для доставки в Поті.

Посилення експортного маршруту могло б початися вже з понеділка, 8 серпня, проте зараз в порту немає цих поромів.

Крім того, на підході третій пором, який буде чекати на рейді в повній готовності відразу ж після завантаження попереднього.

Відзначимо, Україна перенаправила відправку вантажів через порт в Чорноморську після того, як Росія заблокувала традиційні маршрути через свою територію.

Раніше повідомлялося, що 400 вагонів і 700 вантажівок застрягли в Іллічівському порту та не можуть переправитися до Грузії через транзитні обмеження РФ.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші