Україна представить новий Ан-172 на виставці Ле Бурже

Українське державне підприємство "Антонов" на виставці в Ле Бурже представить новий транспортний літак Ан-178
Depo.Гроші
15 червня 2015 12:07
ФОТО: depo.ua

Про це depo.ua повідомили в прес-службі компанії.

В ДП "Антонов" зазначають, що новий Ан-178 здатний підняти в повітря до 18 тонн вантажу. За їхніми словами, різні країни зацікавилися у використанні варіантів АН-178 як цивільного,так і військового призначення.

Потреба світового ринку у літаку такого класу оцінюється у 1100 екземплярів до 2035 року.

Новий Ан-178 використовуватиметься для матеріально-технічного забезпечення, транспортування техніки і великогабаритних морських контейнерів,також для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Літак призначений для посадок в складних умовах, наприклад в пустелі або в тундрі, на аеродромах в горах, а також на ґрунтових злітно-посадкових смугах, зазначають в компанії.

Крім того, Україна представить проект легкого транспортного літака Ан-132, Він призначений для транспортування вантажів вагою до 9 тонн. Ан-132 замінить моделі Ан-32 і Ан-26, які використовуються в багатьох країнах світу. За розрахунками ДП "Антонов", на світовому ринку нині потрібно близько 900 нових Ан-132.

Загалом, на авіасалоні, за повідомленням організаторів, зареєструвалося 2260 учасників з 47 країн. У Ле Бурже представлять, як мінімум 120 літаків і вертольотів. Близько 40 літаків щодня підніматимуться в повітря для демонстраційних польотів та авіашоу.

У сфері пасажирської авіації головними конкурентами традиційно будуть "Airbus" і "Boeing".

Мітки: Ле Бурже