Україна подовжила розслідування проти імпортерів автомобілів з Росії

Україна подовжила ще на два місяці антисубсидиційне розслідування щодо імпорту автомобілів з Росії, розпочате у вересні 2014 року
Depo.Гроші
14 вересня 2015 13:08
ФОТО: depo.ua

Згідно з рішенням Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, загальна тривалість розслідування складе 14 місяців, передає depo.ua.

"Міжвідомча комісія 3 вересня розглянула подані Міністерством економічного розвитку і торгівлі України матеріали про хід проведення антисубсидиційного розслідування щодо імпорту в Україну легкових автомобілів, походженням з Росії, розпочатого 15 вересня 2014 року, - йдеться в повідомленні. - За результатами обговорення комісія прийняла рішення подовжити термін проведення розслідування до 14 місяців".

Нагадаємо, у вересні 2014 року Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі України розпочала розслідування імпорту в Україну легкових автомобілів з Росії за скаргою Асоціації автовиробників України "Укравтопрому" , а також на основі звіту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України про результати проведення антисубсидиційної процедури імпорту в Україну легкових авто з Росії.

У скарзі зазначалося, що російські виробники легкових авто користувалися окремими пільгами від субсидій, які надаються для виробництва, продажу, переробки, транспортування та/або експорту легкових авто, зокрема в рамках виконання програми "Автомобільна промисловість" і "Розвиток промисловості та підвищення її конкурентоспроможності" державної програми Росії.

Імпорт в Україну легкових автомобілів російського походження здійснювався в таких обсягах і на таких умовах, що могло завдати шкоди національному товаровиробнику. Зокрема, рівень цін, за якими здійснювався імпорт, значною мірою перешкоджав можливому збільшенню цін на легкові автомобілі національного товаровиробника, яке в іншому разі мало б місце, йдеться у скарзі "Укравтопрому".

Як повідомлялось, протягом серпня в Україні не випустили жодного легкового автомобіля.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.